15-15:15 óra:
Bevezető: Nagy Gabriella, E. Csorba Csilla, Gyukics Gábor
15:15-15:30 óra:
Kozma György, Indiai nagykövet képviselete, Hong Nhung Nguyen (Vietnam)
15:30-16 óra:
Vörös István, Ladik Katalin, Babiczky Tibor, Magyari Andrea, Csehy Zoltán + Bori Viktor (zongora)
16–16:30 óra:
Lator László, Egressy Zoltán, Filip Tamás, Tokai András, Kapecz Zsuzsa, Aphonia
16:30-17 óra:
Kukorelly Endre, Kiss Irén, Villányi László, Tamás Gábor Indiana, Simon Márton (+ japán haikuk), Závada Péter
17-17:30 óra:
Krusovszky Dénes, Lázár Balázs, G. István László, Payer Imre, Csobánka Zsuzsa, Mavrák Katalin Hugee, MC Zeek
17:30-18 óra:
Kántor Péter, Szántó T. Gábor, Weiner Sennyey Tibor, Kemény Lili (+ Fehér Renátó), Can Togay + Dóra Attila (szaxofon)
18-18:30 óra:
Kalász Márton, Kiss Benedek, Csepregi János, Szűgyi Zoltán, Gerevich András, Balázs Imre József
18:30-19 óra:
Erdős Virág, Kabai Lóránt, Mesterházi Mónika, Bíró József, Svetla Kjoseva (Bulgária) + Ujj Zsuzsi (acapella)
19-19:30 óra:
Kemény István, Halasi Zoltán, Tomaji Attila, Hartay Csaba, Kőrössi P. József, Somogyi Aranka
19:30-20 óra:
Györe Balázs, Szálinger Balázs, Sirokai Mátyás, Tamás Zsuzsa, Petőcz András, Ijjas Tamás + Müller Péter Sziámi és Takáts Eszter (gitár)
20-20:30 óra:
Garaczi László, Nagy Márta Júlia, Hegedűs János, Rónai-Balázs Zoltán (+ Kántás Balázs), Beáta Pozitiva (Anglia)
20:30-21 óra:
Turczi István, Deák Botond, Angyal Gyula, Kövér András, Szabó Márton István, TG, Áldozó Krisztián Aldo
21-21:30 óra:
Tóth Krisztina, Falcsik Mari, Lantos László Triceps, Tolvaj Zoltán, Bajtai András + Szirtes Edina Mókus (hegedű)
21:30-22 óra:
Sajó László, Dukay Nagy Ádám, Kalász Orsolya, Nyilas Atilla, Peer Krisztián, Kiss Judit Ágnes + Bittner Dóra (tánc)
22-22:30 óra:
Schein Gábor, Tábor Ádám, Kele Fodor Ákos, Rapai Ágnes, Reet Klettenberg (Észtország) + Darvas Kristóf (harmonika)
22:30-23 óra:
Géczi János, Murányi Zita, Rácz Péter, Nyírfalvi Károly, Borsik Miklós + Kamondy Imre és barátai
23-23:30 óra:
Szijj Ferenc, Nemes Z. Márió, Váradi Péter, Németh Péter Mikola, Ughy Szabina, Tóth Kinga
23:30-24 óra:
Szkárosi Endre, Tomaso Kemény (Olaszország), Zsille Gábor, Kerber Balázs, Toroczkay András, Molnár Péter, Bardo (Bárdos Deák Ágnes és Bujdosó János)
24-00:30 óra:
Balla D. Károly (hang), Székelyhidi Zsolt, Berka Attila, Faragó Kálmán, Színész Bob (Horváth Kristóf), Roger Aquiles Lagniel Salas (Chile), Oravecz Péter + Szandtner Anna és Berki Szofi
00:30-1 óra:
Kollár Klemencz László, Balogh Attila (youtube), Nagy Gabriella, Gyukics Gábor, Márkos Albert (cselló), Vázsonyi János (szaxofon)
A műsorváltoztatás jogát fenntartjuk!